STRONA GŁÓWNA »O Firmie »

O Firmie

Pracownia Tapicerska Zbigniew Dryja”powstała w 1988 roku w Radomiu. Od początku jej istnienia realizowaliśmy różne zlecenia tapicerskie, dzięki czemu zdobyliśmy cenne doświadczenie w tej branży. To pozwala nam wychodzić naprzeciw wymaganiom naszych Klientów i systematycznie rozszerzać zakres świadczonych usług, z jednoczesną dbałością o ich wysoką jakość.

W naszej pracowni wykonywane są szeroko rozumiane usługi tapicerskie z zachowaniem tradycji, ale także z wprowadzeniem do nich nurtu nowoczesności. Tradycja to przede wszystkim tapicerowanie mebli stylowych.

Łącznikiem między tradycją a nowoczesnością jest ręczne obszywanie kierownic i innych akcesoriów samochodowych naturalną skórą. Natomiast renowacja tapicerowanych elementów foteli stomatologicznych i innego sprzętu medycznego wymaga  stosowania najnowszych technik i materiałów używanych w produkcji przemysłowej. Podobnych, nowoczesnych materiałów używamy przy tapicerskich naprawach sprzętu sportowego i przyrządów treningowych w siłowniach. 

Zawsze ciekawym doświadczeniem są dla nas zlecenia nietypowe, takie jak skórzana tapicerka do samolotów sportowych, tapicerka do jachtów, powozów konnych oraz  samochodów zabytkowych.  

Naszym Klientom oferujemy także transport w cenie usługi oraz fachowe doradztwo!